Karcher

Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher 2501 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
630грн.
Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher 2601 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
630грн.
Код товару: 263-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher A 2701 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал м..
490грн.
Код товару: 263-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher A 2801 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал м..
490грн.
Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher A2120 Me виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал..
630грн.
Код товару: 314-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher KWD 1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece.Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією.Вживаний матеріал має ви..
390грн.
Код товару: 314-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher KWD 2 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece.Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією.Вживаний матеріал має ви..
390грн.
Код товару: KWD3-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher KWD 3 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece.Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією.Вживаний матеріал має ви..
400грн.
Код товару: 014-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
350грн.
Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 2 Premium виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний мате..
630грн.
Код товару: 130-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 3 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
400грн.
Код товару: 006-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 4 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
440грн.
Код товару: 006-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 5 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
440грн.
Код товару: 006-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 6 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
440грн.
Код товару: 406-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 14/1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
1 160грн.
Код товару: 210-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 25/1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
530грн.
Код товару: 290-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 27/1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
650грн.
Код товару: 290-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 30/1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
650грн.
Код товару: 210-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 35/1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
530грн.
Код товару: 210-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 351 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал м..
530грн.
Код товару: 210-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 360 xpert виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний мате..
530грн.
Код товару: 210-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 361 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал м..
530грн.
Код товару: 210-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 38/1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
530грн.
Код товару: 208-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher NT 45/1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
680грн.
Karcher