FILTER KIEV

Мішки одноразові для пилососів Annovi Reverberi WD 21 (аналог)
Код товару: ar21f
0
Пилозбірники для пилососів Annovi Reverberi WD 21 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний ма..
540грн.
Мішки одноразові для пилососів Annovi Reverberi WD 76/3 (аналог)
Код товару: ar76f
0
Пилозбірники для пилососів Annovi Reverberi WD 76/3 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний ..
650грн.
Мішки одноразові для пилососів Becker Whisper V8 (аналог)
Код товару: Bkwv8f
0
Пилозбірники для пилососів Becker Whisper V8 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріа..
460грн.
Мішки одноразові для пилососів DeWALT D27900 (аналог)
Код товару: 27900f
0
Пилозбірники для пилососів DeWALT D27900 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ма..
570грн.
Мішки одноразові для пилососів DeWALT D27901 (аналог)
Код товару: d901902f
0
Пилозбірники для пилососів DeWALT D27901 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ма..
760грн.
Мішки одноразові для пилососів DeWALT D27902 (аналог)
Код товару: d901902f
0
Пилозбірники для пилососів DeWALT D27902 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ма..
760грн.
Мішки одноразові для пилососів Fimap Nano (аналог)
Код товару: fimapf
0
Пилозбірники для пилососів Fimap Nano виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має в..
680грн.
Мішки одноразові для пилососів Ghibli AS 6 (аналог)
Код товару: gas6f
0
Пилозбірники для пилососів Ghibli AS 6 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має ..
480грн.
Мішки одноразові для пилососів Hitachi WDE 1200 (аналог)
Код товару: h1200f
0
Пилозбірники для пилососів Hitachi WDE 1200 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал..
440грн.
Мішки одноразові для пилососів Hitachi WDE 3600 (аналог)
Код товару: h3600f
0
Пилозбірники для пилососів Hitachi WDE 3600 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал..
470грн.
Мішки одноразові для пилососів IPC Mirage 1629 (аналог)
Код товару: ipc1629f
0
Пилозбірники для пилососів IPC Mirage 1629 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал ..
760грн.
Мішки одноразові для пилососів IPC Soteco LEO Maxi (аналог)
Код товару: leomf
0
Пилозбірники для пилососів IPC Soteco LEO Maxi виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матер..
580грн.
Мішки одноразові для пилососів IPC Soteco Nevada 215 (аналог)
Код товару: nevadaf
0
Пилозбірники для пилососів IPC Soteco Nevada 215 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний мат..
560грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher 2501 (аналог)
Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher 2501 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
630грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher 2601 (аналог)
Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher 2601 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
630грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher A 2701 (аналог)
Код товару: 263-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher A 2701 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал м..
490грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher A 2801 (аналог)
Код товару: 263-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher A 2801 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал м..
490грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher A2120 Me (аналог)
Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher A2120 Me виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал..
630грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher KWD 1 (аналог)
Код товару: 314-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher KWD 1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece.Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією.Вживаний матеріал має ви..
390грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher KWD 2 (аналог)
Код товару: 314-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher KWD 2 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece.Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією.Вживаний матеріал має ви..
390грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher KWD 3 (аналог)
Код товару: KWD3-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher KWD 3 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece.Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією.Вживаний матеріал має ви..
400грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher MV 1 (аналог)
Код товару: 014-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 1 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
350грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher MV 2 Premium (аналог)
Код товару: 143-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 2 Premium виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний мате..
630грн.
Мішки одноразові для пилососів Karcher MV 3 (аналог)
Код товару: 130-F
0
Пилозбірники для пилососів Karcher MV 3 виготовлені з надміцного високотехнологічного нетканого матеріалу нового покоління - Micro Fleece. Флісові мішки-пилозбірники це найвищий рівень фільтрації і повна перемога над алергією. Вживаний матеріал має..
400грн.